Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

KATALOG TASARIMI

Kurumsal startejilerinizi veya yeni hedefleriniz doğrultusunda kamuoyuna arzedeceğiniz tanıtım çalışmalarının tümünü bir toplam proje olarak benimseyip basılı ve görsel medyada sizin için kullanılacak tüm çalışmaları organize ederek onayınız sunar.

Kurumsal katalog tasarımlarınızda aynı mantık ile pazarlama stratejilerinizi inceleyerek doğru sayfalar hazırlanır. Yine bu tasarım müşteri portfoyünüze göre matbaa baskı ve yapılacak laminasyon uygulamalarını en uygun olarak seçmenizi sağlamanız için profosyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Rekabetin günümüzde yoğun olarak yaşandığı bilinmektedir. Zamanın çok daha hızlı aktığı bir Dünya’da yaşıyoruz. Müşteriler artık zamanlarını daha tasarruflu değerlendiriyorlar. Eski alışkanlıklar zamanla yok oluyor ve eski alışkanlıkları yaşatan firmalar genelde küçülüyor. Hızlı akan zamanda müşteriler ürün ve hizmet aramada teknolojiyi kullanarak daha kısa zamanda sonuca ulaşmak istiyorlar. Müşterinin karar verme noktasında önemli bir paydaya sahip olan firma katalogunuzu verimli kullanabiliyor musunuz?

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve kampanyalarınızı tanıtmak için en etkili yollardan biride firma katalogudur. Ürün ve hizmetlerinizi müşterilere etkili biçimde sunmak firmanız için bir avantajdır. Katalogum var mı var anlayışıyla matbaanıza bıraktığınız tasarım firmanız için bir dezavantaj oluşturabilir. Ürün çekimlerinden katalog tasarımına kadar birçok detayın düşüncesizce yapıldığı bir katalog hiç olmamasından daha iyidir.

Katalog tasarımında ürün ve hizmet fotoğraf çekiminden baskı aşamasına kadar hizmet sunan Alfa Tasarım, profesyonel işleriniz için projelerinizi bekliyor.